MatMario napisał(a):

|
Ktoś zna z doświadczenia parking na lotnisku w Rzeszowie? Jak on wygląda, spoko wszystko? Jakie jest to lotnisko ogólnie? Widzę jakiś sklep Baltona jest więc spoko leciał ktoś z tego lotniska?
|
Parking? Parking jak parking, auto zaparkujesz
Lotnisko i cały terminal etc, jest wielkości hmm...2x basenu na Wiśle.Zrobione po to by wejsc do samolotu i tyle

Sklepów nie kojarze żadnych