Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17262
Stary 20.07.2010, 19:32
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ktoś zna z doświadczenia parking na lotnisku w Rzeszowie? Jak on wygląda, spoko wszystko? Jakie jest to lotnisko ogólnie? Widzę jakiś sklep Baltona jest więc spoko leciał ktoś z tego lotniska?
Parking? Parking jak parking, auto zaparkujesz
Lotnisko i cały terminal etc, jest wielkości hmm...2x basenu na Wiśle.Zrobione po to by wejsc do samolotu i tyle
Sklepów nie kojarze żadnych
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując