westersyl napisał(a):

|
Nie wiem jak wyglądają negocjacje pomiędzy Marko a Wisłą, jednego jestem pewien na pewno nie przyjechał nie krzyknął, że chcę zarabiać 700 k euro na sezon.
|
Jestes pewien...ale nie Wiesz ? No właśnie,ja też nie,poza tym to był przykład,mógł mieć żądanie innego rodzaju,które było nie do spełnienia przez Wisłę... A póki co,to nie słychać nawet na Słowacji,by z kimś negocjował,więc nigdy nic nie wiadomo,może do nas jeszcze trafi ? W życiu można spodziewać się różnych cudów...