Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30620
Stary 20.07.2010, 19:04
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak wyglądają negocjacje pomiędzy Marko a Wisłą, jednego jestem pewien na pewno nie przyjechał nie krzyknął, że chcę zarabiać 700 k euro na sezon.
Jestes pewien...ale nie Wiesz ? No właśnie,ja też nie,poza tym to był przykład,mógł mieć żądanie innego rodzaju,które było nie do spełnienia przez Wisłę... A póki co,to nie słychać nawet na Słowacji,by z kimś negocjował,więc nigdy nic nie wiadomo,może do nas jeszcze trafi ? W życiu można spodziewać się różnych cudów...
You'll never know...
Odpowiedz cytując