Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 20.07.2010, 18:55
Legia nie miała dotychczas ludzi dobrych w przodzie, to teraz ich ma
a widać że nieciekawie może mieć w tyłach
Mucha wiele razy ratowal, a ten Antolovic cos zbytnio sie nie popisuje
kiedys chyba o nim czytalem artykul na weszlo.com smiali sie z niego, bo ponoc on byl mistrzem w siatkowce, niezwykle utalentowanym pilkarzem recznym
http://www.weszlo.com/news/5140

Odpowiedz cytując