Legia nie miała dotychczas ludzi dobrych w przodzie, to teraz ich ma
a widać że nieciekawie może mieć w tyłach
Mucha wiele razy ratowal, a ten Antolovic cos zbytnio sie nie popisuje
kiedys chyba o nim czytalem artykul na weszlo.com smiali sie z niego, bo ponoc on byl mistrzem w siatkowce, niezwykle utalentowanym pilkarzem recznym
http://www.weszlo.com/news/5140