Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30610
Stary 20.07.2010, 18:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To sprawdź ile minut w tej drugiej lidze rozegrał. Tylko - lepiej zrób to na naszym forum, a nie na wiki, bo możesz się w ligach pogubić ( grał głównie w rezerwach )
A Ty sprawdź ile zagrał w naszej...Ile ? 0? To na jakiej postawie jestes mu tak nie przychylny?Po pierwsze ma grac dla Wisły ,a po drugie... chyba cos ten czerwony kolor chyba na wyrost...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując