wolfy napisał(a):

To sprawdź ile minut w tej drugiej lidze rozegrał. Tylko - lepiej zrób to na naszym forum, a nie na wiki, bo możesz się w ligach pogubić ( grał głównie w rezerwach )
|
A Ty sprawdź ile zagrał w naszej...Ile ? 0? To na jakiej postawie jestes mu tak nie przychylny?Po pierwsze ma grac dla Wisły ,a po drugie... chyba cos ten czerwony kolor chyba na wyrost...