GJ1906 napisał(a):

|
No niestety bańka prysła i Rios i Chavez zapewne do nas nie trafią, szkoda. Ciekawe kogo w takim razie przymierzają na stopera.
|
dlaczego Rios miałby do nas nie trafic ? Jarosz powiedział że to kwestia dwóch - trzech dni , narazie Rios spokojnie trenuje z naszymi więc trzeba być dobrej myśli .
Tiboni ( czy jak on się tam nazywa ) to może byc zasłona dymna , tak samo jak to było z Chavezem