Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30609
Stary 20.07.2010, 18:31
GJ1906 napisał(a):Wyświetl post
No niestety bańka prysła i Rios i Chavez zapewne do nas nie trafią, szkoda. Ciekawe kogo w takim razie przymierzają na stopera.
dlaczego Rios miałby do nas nie trafic ? Jarosz powiedział że to kwestia dwóch - trzech dni , narazie Rios spokojnie trenuje z naszymi więc trzeba być dobrej myśli .

Tiboni ( czy jak on się tam nazywa ) to może byc zasłona dymna , tak samo jak to było z Chavezem
Odpowiedz cytując