^^ Jeśli już wspomniałeś o wnętrzu to na jednym zdjęć z wczorajszej galerii pod umywalkami w kiblach są jakies drzwiczki wizyjne tylko nie wiem po co, żeby ktoś tam mógł schować jakies skarby
Do tego pisuary znajdują się (chyba bo jeszcze tam nie byłem to pewny nie jestem) przy samych drzwiach wejściowych do kibla. nieco niekomfortowa sytuacja/
Co by tu jeszcze wymyślić....
... to może jeszcze o pisuarach. Szkoda że nie zrobili takich jak w CK Browarze na pół ściany. Bardzo fajnie to wygląda a u nas takie korytka... nie sa aż tak efektowne
I co, zadowolony?


