|
Może już niektórzy przestaną najeżdżać na Paljicia ponieważ on już podpisał z nami kontrakt i Wasze narzekania i szydzenia nie sprawią że go rozwiąże , może dajcie mu szansę się zaprezentować . Przy okazji zapodam jeden przykład piłkarza który w Niemczech kompletnie sobie nie poradził a w Polskiej lidze jest wyróżniającą się postacią , chodzi mi oczywiście o Bandrowskiego który w Energie Cottbus za dużo sobie nie pograł i też sporą część czasu spędził w rezerwach , w 1 Bundeslidze zagrał kilka ogonów ale tylko dlatego że rywalizacja w tym zespole nie była powalająca a w 2 Bundeslidze też za dużo sobie nie pograł może poza jednym sezonem i trzeba koniecznie dodać że Energia była słabszą drużyną od Hoffenheim i Kaiserslautern kiedy te grały w 2 Bundeslidze a teraz Bandrowski jest podporą Lecha z którym to My mamy takie problemy więc skończmy już najeżdżać na Paljica i trzymajmy kciuki by był wzmocnieniem w końcu jesteśmy kibicami i mamy wspierać naszych piłkarzy a Paljic takim jest a nie szydzić z niego tak jak to robi wolfy i inni.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 20.07.2010 o godz. 18:18.
|