Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie
Offline
#
30606
20.07.2010, 18:14
No niestety bańka prysła i Rios i Chavez zapewne do nas nie trafią, szkoda. Ciekawe kogo w takim razie przymierzają na stopera.
GJ1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GJ1906
Znajdź inne posty napisane przez GJ1906