Reiro napisał(a):

On pisze o tym, że powód dla którego "rezygnujemy" z Chaveza jest przykrywką faktu, że gość woli iść gdzie indziej.
Od początku logicznym było, że z dobrego obrońcy nie rezygnuje się z powodu tego, że nie zagra w III rundzie z jakimiś ogórkami...natomiast co do ligi angielskiej to tam jest zupełnie inny system przyznawania pozwolenia na pracę(o czym zapewne wiesz) i jeśli rozegrał bodajże 70% meczy swojej reprezentacji w tym roku to pozwolenie zapewne dostanie.
Teraz zapewne dostanie nam się obrońca z ligi słoweńskiej bądź słowackiej czy coś...
|
Jeśli będzie dobry to może być nawet z Mongolii czy Bangladeszu. Ważne, aby przyszedł, bo na obecną chwile jest 3 z czego jeden w rewanżu grać nie może bo nie był zgłoszony, a drugi ma chorobe. Z takimi ogórami jak Szwale to i Diaz nie powinien stanowić większego zagrożenia jako stoper, skoro Kowalski jest chory.