Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 20.07.2010, 17:56
Terminarz jest bez sensu... powinni to jakoś lepiej rozłożyc, o koncowym rezultacie nie bedzie decydowalo ktory zespol utrzymywal wysoka forme przez caly sezon tylko ktory zespol wstrzelil sie z wysoka forma na 2 "szczyty"

Niemniej lepiej niech te szczyty wypadly na koncu rundy jesiennej i wiosennej niz na poczatku... wyobrazacie sobie grac 3 najwazniejsze mecze w wakacje a pozniej zaraz na wiosne? Przynajmniej emocje beda do konca
Odpowiedz cytując