Witoldon napisał(a):

|
Bez przesady, Paljic furory w Kaiserslautern nie zrobił, ale gdyby był za słaby na 2 ligę to nie grałby w ogóle. W 1. i 2. Bundeslidze nie ma przebacz i jeśli piłkarz jest za słaby to go nie trzymają w drużynie, a tymbardziej nie wchodzi na ostatnie 10-30min.
|
To sprawdź ile minut w tej drugiej lidze rozegrał. Tylko - lepiej zrób to na naszym forum, a nie na wiki, bo możesz się w ligach pogubić ( grał głównie w rezerwach )
