Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30598
Stary 20.07.2010, 17:55
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady, Paljic furory w Kaiserslautern nie zrobił, ale gdyby był za słaby na 2 ligę to nie grałby w ogóle. W 1. i 2. Bundeslidze nie ma przebacz i jeśli piłkarz jest za słaby to go nie trzymają w drużynie, a tymbardziej nie wchodzi na ostatnie 10-30min.
To sprawdź ile minut w tej drugiej lidze rozegrał. Tylko - lepiej zrób to na naszym forum, a nie na wiki, bo możesz się w ligach pogubić ( grał głównie w rezerwach )
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując