Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12665
Stary 20.07.2010, 17:48
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie albo cięcie murku albo przeszklenie tego bo nic innego się nie wymyśli a tak to zostawić to było by jak splunięcie w twarz tym co chcą wydać gruba kasę za oglądnięcie meczu.
Jak nic nie zrobią to najpewniej większość skyboxów będzie gniła.
I co da cięcie murku i wstawienie plexi? Skoro nie widać kawałka murawy (nawet najmniejszego) to akurat ten kawałek byłby zasłonięty przez stalową (tudzież aluminiową) barierkę i też by nie było widać tego kawałka

runner napisał(a):Wyświetl post
inna sprawa to podobna widoczność z miejsc dla niepełnosprawnych ! tam nikt nie robi lamentu a powinno się
Było mówione że podobno zataszczyli tam wózek i podobno widoczność jest dobra
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 20.07.2010 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując