1q2 napisał(a):

Jak dla mnie albo cięcie murku albo przeszklenie tego bo nic innego się nie wymyśli a tak to zostawić to było by jak splunięcie w twarz tym co chcą wydać gruba kasę za oglądnięcie meczu.
Jak nic nie zrobią to najpewniej większość skyboxów będzie gniła.
|
I co da cięcie murku i wstawienie plexi? Skoro nie widać kawałka murawy (nawet najmniejszego) to akurat ten kawałek byłby zasłonięty przez stalową (tudzież aluminiową) barierkę i też by nie było widać tego kawałka
runner napisał(a):

|
inna sprawa to podobna widoczność z miejsc dla niepełnosprawnych ! tam nikt nie robi lamentu a powinno się
|
Było mówione że podobno zataszczyli tam wózek i podobno widoczność jest dobra