Co do widoczności z 1 rzędu skyboxów i, SpoXsteR, to nie jest cm ale rząd metra może dwóch , przecież to foto to jest perspektywa, a w rzucie z góry miałbyś rzeczywistą wartość niewidocznego pola,
nie wydaje mi się aby to poprawili 1) bo byli by zmuszeni do podwyższenia drugiego rzędu, aby tamte miejsca nie były zasłaniane przez siedzących niżej - koszty i czas
2) patrząc realnie na stanowisko inspektorów i inwestora "jakoś to będzie"...., odnoszę wrażenie, że chcą wszystko jak najszybciej skończyć, oddać stadion operatorowi i niech on się martwi....
inna sprawa to podobna widoczność z miejsc dla niepełnosprawnych ! tam nikt nie robi lamentu a powinno się,
zobaczcie na wykończenie ścianki działowej widocznej przez szyby od ul. Reymana, brak gładzi jest widoczny od przeszło miesiąca może dwóch i żadnej reakcji:
