nero napisał(a):

Tak. Jak można pobierać opłatę za brak karty skoro nie można jej wyrobić.
Już lepiej wyglądałoby aby dodali np. 3 złote do wszystkich biletów.
|
Juz Ci powiem jak można: To wszystko wina PO i ich zbrodniczej polityky. Zmowili się z carem Wszechrusi i zrobili zamach na wasze 5 zł... Każde 5 zł opłaty manipulacyjnej było wykorzystane w przygotowania do ataku terrorystycznego na prezydenta... Juz wiesz dlaczego pobierają?
Jak nie wiesz to Ci powiem: Oplata manipulacyjna jest to oplata zwiazana z pokryciem kosztów wyrbienia biletu... i nie pisz mi ze kartka papieru nie kosztuje 5 zł tylko pomyśl...