Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12661
Stary 20.07.2010, 17:35
Jest na ukos bo projektant tak chciał To się nazywa 'romby zwycięzców', ukłon architekta i gościa od trawy dla naszej tradycji.

ps. Tak na serio to dlatego jest tak koszona żeby liniowy nie podnosił łapy do góry.
Odpowiedz cytując