Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30597
Stary 20.07.2010, 17:26
Przestancie juz porownywac jednych do drugich, ze ktos gra tak jak inny tylko jest szybszy, albo ma lepsza technike ale kurna gra jak tamten , no ludzie prosze bo zygac sie chce

Zeby nie bylo offtopowo- mam nadzieje ze argentynczyk jest juz nasz a sprawa z Chavezem tez sie rozwiaze na korzysc( bo to ze nie zagra w 3 rundzie nie powinno byc wedlug mnie przeszkoda).
Okienko bedzie na duzy plus jesli tych zawodnikow podpiszemy, bo Marcelo sie zatrzymac nie dalo ( ze wzgledow ekonomiczno -marketingowych tez dobry ruch), a Glowe, no coz, zrobil tyle dla naszego kochanego klubu ze zatrzymanie go bylo by swinstwem -niech sobie zarobi do emerytury nalezy mu sie.
Odpowiedz cytując