Przestancie juz porownywac jednych do drugich, ze ktos gra tak jak inny tylko jest szybszy, albo ma lepsza technike ale kurna gra jak tamten , no ludzie prosze bo zygac sie chce
Zeby nie bylo offtopowo- mam nadzieje ze argentynczyk jest juz nasz a sprawa z Chavezem tez sie rozwiaze na korzysc( bo to ze nie zagra w 3 rundzie nie powinno byc wedlug mnie przeszkoda).
Okienko bedzie na duzy plus jesli tych zawodnikow podpiszemy, bo Marcelo sie zatrzymac nie dalo ( ze wzgledow ekonomiczno -marketingowych tez dobry ruch), a Glowe, no coz, zrobil tyle dla naszego kochanego klubu ze zatrzymanie go bylo by swinstwem -niech sobie zarobi do emerytury nalezy mu sie.