Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12658
Stary 20.07.2010, 17:26
Pioneer napisał(a):Wyświetl post
Nawet dobrze sie sklada, ze odleglosci lini bocznych od trybun sa tak wielkie, bo gdyby byly normalne w granicach 10 metrow to nawet drugi rzad skyboxow nie ogarnalby calego boiska. Projektanci wiedzieli co robili.
Raczej nie wiedzieli.
Odpowiedz cytując