|
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
|
|
Pioneer napisał(a): 
|
Nawet dobrze sie sklada, ze odleglosci lini bocznych od trybun sa tak wielkie, bo gdyby byly normalne w granicach 10 metrow to nawet drugi rzad skyboxow nie ogarnalby calego boiska. Projektanci wiedzieli co robili.
|
Raczej nie wiedzieli.
|
|