Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kibicka
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: R22
Offline
#
2868
20.07.2010, 17:21
Donki
napisał(a):
Panowie bardzo wazne pytanie:
Czy jesli bede 2 godziny przed meczem to kupie bilet na sektor 2 lub 3
Bo nie wiem czy jechac jutro po bilet czy nie, nie jestem z Krakowa wiec to dla mnie dosc istotne
Nie jestem panem ale mogę Ci powiedzieć, że nie sprzedają wcale biletów w kasach na Hutniku
'Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został. Tak jak prawdę o życiu poznał lokator celi śmierci.'
Kibicka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibicka
Znajdź inne posty napisane przez Kibicka