Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pioneer
Member
Od: 07.2005
Offline
#
12657
20.07.2010, 17:11
Nawet dobrze sie sklada, ze odleglosci lini bocznych od trybun sa tak wielkie, bo gdyby byly normalne w granicach 10 metrow to nawet drugi rzad skyboxow nie ogarnalby calego boiska. Projektanci wiedzieli co robili.
Pioneer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pioneer
Znajdź inne posty napisane przez Pioneer