Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30588
Stary 20.07.2010, 17:06
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Na pewno nie jest tak, że jest 100 razy gorszy. Ja bym tak nie niedoceniał 2. Bundesligi, bo jest to liga jak narazie lepsza od naszej Ekstraklasy - takie mam zdanie(...)
Było już wałkowane w tym temacie: Pajlić grał głównie w 3 i 4 lidze, na drugą był za słaby. Po awansie do pierwszej przy pierwszej ofercie rozwiązano z nim kontrakt bez choćby euro odstępnego.
A gość ma 27 lat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując