bonawentura napisał(a):

|
Na pewno nie jest tak, że jest 100 razy gorszy. Ja bym tak nie niedoceniał 2. Bundesligi, bo jest to liga jak narazie lepsza od naszej Ekstraklasy - takie mam zdanie(...)
|
Było już wałkowane w tym temacie: Pajlić grał głównie w 3 i 4 lidze, na drugą był za słaby. Po awansie do pierwszej przy pierwszej ofercie rozwiązano z nim kontrakt bez choćby euro odstępnego.
A gość ma 27 lat.