Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30584
Stary 20.07.2010, 17:00
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pojawiaja sie kolejne porownania z kosmosu...Paljic jest lepszy od Kosowskiego...spadlem z krzesla . Facet, ktory nie poradzil sobie w II bundeslidze, a wiekszosc swojej kariery spedzil w III i IV jest lepszy od goscia, ktory krecil w reprezentacji czy to w europejskich pucharach obroncami przynajmniej klasy europejskiej, a w niektorych przypadkach klasy swiatowej. Nie mowie juz o tytulach, doswiadczeniu, karierze reprezentacyjnej i klubach w jakich Kamil wystepowal...

P.S - Takie porownania to obraza dla Kosowskiego.
Na pewno nie jest tak, że jest 100 razy gorszy. Ja bym tak nie niedoceniał 2. Bundesligi, bo jest to liga jak narazie lepsza od naszej Ekstraklasy - takie mam zdanie, choć teraz liga polska być może ze wzgledu na stadiony, które powstają, będzie się rowijać szybciej. Karier reprezentacyjnych nie ma co porównywać, bo zdecydowanie trudniej jest trafić do reprezentacji Serbii, nie mówiąc już o Niemczech. Paljic może być zaskoczeniem na plus. Osobiście patrząc na ten filmik z youtubea on może spokojnie sobie poradzić w naszej lidze i w niej brylować, ale aby go ocenić, trzeba poczekać na oficjalny występ, pewnie już w 3. rundzie eliminacyjnej to nastąpi, czyli za tydzień?
Odpowiedz cytując