Pablo84 napisał(a):

Czy którykolwiek z was widział parę meczy na żywo z Milinkoviiem w roli głównej?Z postów wynika że tak, bo strasznie się nim podniecanie.
Pytam, żeby się upewnić.
|
W innym temacie wyjasnilem ze widzialem pare meczy z udzialem Milinkovicia na zywo.
For_FuN_ napisał(a):

Pojawiaja sie kolejne porownania z kosmosu...Paljic jest lepszy od Kosowskiego...spadlem z krzesla . Facet, ktory nie poradzil sobie w II bundeslidze, a wiekszosc swojej kariery spedzil w III i IV jest lepszy od goscia, ktory krecil w reprezentacji czy to w europejskich pucharach obroncami przynajmniej klasy europejskiej, a w niektorych przypadkach klasy swiatowej. Nie mowie juz o tytulach, doswiadczeniu, karierze reprezentacyjnej i klubach w jakich Kamil wystepowal...
P.S - Takie porownania to obraza dla Kosowskiego.
|
Nikt nie porownal Paljicia ze jest lepszy od Kosowskiego. Bylo napisane ze WYDAJE sie byc szybszy i lepiej wyszkolony technicznie od Kosy. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
Kto wie - moze sie okaze byc lepszym od Kosy. Ja bym nie mial nic przeciwko.