Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1260
Stary 20.07.2010, 16:43
Zastanawiam się czy mogło być tak, że Wisła dogadała się z Onyszko co do kasy i nadszedł temat testów medycznych. Wg Wisły to miała być formalność, bo chłop jak dąb, zdrowy, ale Onyszko czy tam jego menadżer wiedział co się święci i się wycofał. W Polonii, jak to u Wojciechowskiego, wszystko na szybko i go podpisali. W tym czasie na forum był mega lament, że Groclin może, a my nie, że działacze to frajerzy itd., upadek Wisły, bo już nawet średniaki podbierają nam piłkarzy. Może coś podobnego (nie choroba ale coś niezależnego od Wisły) było z Milinkoviciem, który ponoć był w Krakowie na testach medycznych? To tak po rozwagę dla wiecznych krytykantów. W sumie wypadało by przeprosić za te teksty po niepodpisaniu kontraktu z Onyszką...
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując