Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30579
Stary 20.07.2010, 16:40
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że Kosa był motorem napędowym Wisły poprzez swój charakter, wątpię żeby Paljić podrywał do boju takie gwiazdy jak Brożków, Małego. Choć, kto wie...
No mam nadzieję, że do boju poderwie ich sam fakt, że klub sprowadza ofensywnych graczy i może być wreszcie konkurencja do gry w pierwszym składzie. Liczę na taka pozytywną konkurencję, z jak najmniejszą ilością fochów i wymachiwania rękami...
Odpowiedz cytując