xanti1906 napisał(a):

|
Wydaje mi się, że Kosa był motorem napędowym Wisły poprzez swój charakter, wątpię żeby Paljić podrywał do boju takie gwiazdy jak Brożków, Małego. Choć, kto wie...
|
No mam nadzieję, że do boju poderwie ich sam fakt, że klub sprowadza ofensywnych graczy i może być wreszcie konkurencja do gry w pierwszym składzie. Liczę na taka pozytywną konkurencję, z jak najmniejszą ilością fochów i wymachiwania rękami...