Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30578
Stary 20.07.2010, 16:39
Przemoo napisał(a):Wyświetl post
a widziales pare meczów na żywo z Kaką, Cristiano Ronaldo albo z Rooneyem?
skoro uwazasz ze trzeba na stadionie ogladac kilka meczów, zeby moc chwalic kogos...


No wlasnie a nie chcialbys Blaszczykowskiego w Wisle?
Dzięki mistrzu, ale pozwól, ze posłucham kogoś innego.

http://www.rdc.pl/index.php?/pol/art...czy_czy_meczow

A Kaka Rooney, czy CR7 grają w najlepszych klubach świata, oglądałem ich parę meczy w lidze mistrzów a niestety nie zdarzyło mi się oglądać meczy przedostatniej drużyny ligi słowackiej
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 20.07.2010 o godz. 16:44.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując