Przemoo napisał(a):

a widziales pare meczów na żywo z Kaką, Cristiano Ronaldo albo z Rooneyem?
skoro uwazasz ze trzeba na stadionie ogladac kilka meczów, zeby moc chwalic kogos...
No wlasnie a nie chcialbys Blaszczykowskiego w Wisle?
|
Dzięki mistrzu, ale pozwól, ze posłucham kogoś innego.
http://www.rdc.pl/index.php?/pol/art...czy_czy_meczow
A Kaka Rooney, czy CR7 grają w najlepszych klubach świata, oglądałem ich parę meczy w lidze mistrzów a niestety nie zdarzyło mi się oglądać meczy przedostatniej drużyny ligi słowackiej