1q2 napisał(a):

|
Jak nic nie zrobią to najpewniej większość skyboxów będzie gniła.
|
jak nic nie zrobią i większość skyboxów będzie gniła, to może na kolejny sezon zrobią wyprzedaż

jakby zeszli do 20k, to nic tylko rzucić palenie i kupić sobie lożę ze znajomymi

Może to jest tajny plan pana O.?
Pablo84 napisał(a):

Jacek od 16 lipca jest na urlopie. Taką informacją podzielił się z internautami on albo jego biuro prasowe obsługujące za/dla niego profile społecznościowe.