Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12648
Stary 20.07.2010, 16:30
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jak nic nie zrobią to najpewniej większość skyboxów będzie gniła.
jak nic nie zrobią i większość skyboxów będzie gniła, to może na kolejny sezon zrobią wyprzedaż jakby zeszli do 20k, to nic tylko rzucić palenie i kupić sobie lożę ze znajomymi Może to jest tajny plan pana O.?

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jacek był?Bo miał byc.
Jacek od 16 lipca jest na urlopie. Taką informacją podzielił się z internautami on albo jego biuro prasowe obsługujące za/dla niego profile społecznościowe.
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 20.07.2010 o godz. 16:36.

Odpowiedz cytując