Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany
Offline
#
12647
20.07.2010, 16:29
WislaJKG
napisał(a):
Jak wygląda sprawa z wieszaniem flag na D? Bo jak wiemy, nie ma już płotu?
nie martw się, o wszystkim pomyśleli....
flagi będziemy wieszać pomiędzy słupami monitoringu...
Flesz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flesz
Znajdź inne posty napisane przez Flesz