Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12647
Stary 20.07.2010, 16:29
WislaJKG napisał(a):Wyświetl post
Jak wygląda sprawa z wieszaniem flag na D? Bo jak wiemy, nie ma już płotu?
nie martw się, o wszystkim pomyśleli....

flagi będziemy wieszać pomiędzy słupami monitoringu...

Odpowiedz cytując