Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30575
Stary 20.07.2010, 16:20
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Czy którykolwiek z was widział parę meczy na żywo z Milinkoviiem w roli głównej?Z postów wynika że tak, bo strasznie się nim podniecanie.
Pytam, żeby się upewnić.
Dokładnie. Ja od serbskiego kibica dowiedziałem się, że rzeczywiście Milinkovic jest niezły, ma potencjał, ale ponoć ten zawodnik bardzo dużo piłek przy dryblingach traci, nie bardzo kwapi się do gry drużynowej, co akurat tego mojego znajomego bardzo drażniło w kontekście tych występów Marko w reprezentacji U-21. Nie dziwi Was to, że Milinkovic jest ponoć taki świetny, a gra w przedostatniej drużynie słowackiej ligi? Nie mówię, że od razu jest to zły zawodnik, ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby prezenował naprawdę wysoki poziom, to teraz grałby w Crvenie czy Partizanie, czy nawet w OFK lub Vojovodinie, a nie na Słowacji...A rzekome zainteresowanie Barcelony można porównać z niegdysiejszą nowinką o zainteresowaniu Realu Madryt Błaszczykowskim...
Odpowiedz cytując