|
Akurat tu sie zgodzę z kolega Wojtala8 co ma do rzeczy jak było przed poprawką w tedy było do dup... i teraz jest jak można żądać ogromnych pieniędzy za miejsce gdzie nie będzie widać czy piłka wyszła juz na aut czy nie i co chwile podrywać sie z krzesła.
|