Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12642
Stary 20.07.2010, 16:14
Akurat tu sie zgodzę z kolega Wojtala8 co ma do rzeczy jak było przed poprawką w tedy było do dup... i teraz jest jak można żądać ogromnych pieniędzy za miejsce gdzie nie będzie widać czy piłka wyszła juz na aut czy nie i co chwile podrywać sie z krzesła.
Odpowiedz cytując