Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30573
Stary 20.07.2010, 16:09
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pojawiaja sie kolejne porownania z kosmosu...Paljic jest lepszy od Kosowskiego...spadlem z krzesla . Facet, ktory nie poradzil sobie w II bundeslidze, a wiekszosc swojej kariery spedzil w III i IV jest lepszy od goscia, ktory krecil w reprezentacji czy to w europejskich pucharach obroncami przynajmniej klasy europejskiej, a w niektorych przypadkach klasy swiatowej. Nie mowie juz o tytulach, doswiadczeniu, karierze reprezentacyjnej i klubach w jakich Kamil wystepowal...

P.S - Takie porownania to obraza dla Kosowskiego.
Gosciu, OBRAZĄ jest ocenianie KOGOKOLWIEK, kiedy nie widziales TEGO KOGOS na oczy (a zaloze sie, ze nie widziales zadnego meczu z Paljicem.)

Jak Marcelo przychodzil do Wisly, tez pewnie duzo o nim slyszales nie? Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując