|
Widziałem i wiem że w stosunku do wcześniejszego stanu i tak sie poprawiło..ale poraz kolejny powtarzam że to są miejsca dla vipów i tu nie ma być dostateczna widoczność a nawet w miare dobra, tu ma być zajebista widoczność na każdy detal bo za to klienci będą płacić a nie za to żeby zobaczyć w miare dobrze.
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
|