Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12639
Stary 20.07.2010, 16:02
Widziałem i wiem że w stosunku do wcześniejszego stanu i tak sie poprawiło..ale poraz kolejny powtarzam że to są miejsca dla vipów i tu nie ma być dostateczna widoczność a nawet w miare dobra, tu ma być zajebista widoczność na każdy detal bo za to klienci będą płacić a nie za to żeby zobaczyć w miare dobrze.
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując