Mar85 napisał(a):

|
Zbymak, a z Nondą? Potwierdzasz, że go nie będzie?
|
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Zbymak, a z Kluivertem? Potwierdzasz, że go nie będzie?
|
To nawet śmieszne nie jest. Naprawdę nie macie nic innego do roboty niż pisanie takich wypocin?