xanti1906 napisał(a):

|
Milinković ma na Słowacji opinię buca, machającego rękami, pyszałkowatego gwiazdora. Jeżeli taki okazał się przy negocjacjach to ja się naszym działaczom nie dziwię i gratuluję, że odstawili tego grajka. To by dopiero było - wydajemy 0,5mln euro odstępnego, kolejne 400 tys. kontraktu, a koleś po miesiącu odstawia fochy jak nasz Mały.
|
tak tylko taka mu marke na tym forum wyrobilismy, ze jakby go podpisali to rzeczywiscie bylaby euforia, ze peany w strone zarzadu szly by bardziej niz gdyby sprowadzili Maloude
