Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12638
Stary 20.07.2010, 15:47
wojtala8 napisał(a):Wyświetl post
Ale za te miejsca płaci się krocie i to że nie widać 3-4 cm jest ważne!! bo nikt nie kupi ci biletu tak kolosalnie drogiego na miejsce tzw "VIP" gdzie nie widać w pełni boiska.. Kupiłbyś tu bilet za tyle kasy to są najdroższe miejsca i w zamian za cenę ma być tam jak ta lala a nie " a spoko tylko troszkę nie widać ale podłoże sobie poduszkę to zobaczę jak piłkarz wybija piłke z autu"sam pomyśl a później napisz.
A widziałes moze zdjecia z przed poprawek
Odpowiedz cytując