Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
12638
20.07.2010, 15:47
wojtala8
napisał(a):
Ale za te miejsca płaci się krocie i to że nie widać 3-4 cm jest ważne!! bo nikt nie kupi ci biletu tak kolosalnie drogiego na miejsce tzw "VIP" gdzie nie widać w pełni boiska.. Kupiłbyś tu bilet za tyle kasy
to są najdroższe miejsca i w zamian za cenę ma być tam jak ta lala a nie " a spoko tylko troszkę nie widać ale podłoże sobie poduszkę to zobaczę jak piłkarz wybija piłke z autu"sam pomyśl a później napisz.
A widziałes moze zdjecia z przed poprawek
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki