Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7229
Stary 20.07.2010, 15:46
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Rozmowy trwaja od 14 duzo sie dzis wyjasni.Znajac życie chodzi o prowizje dla jego menadzera.Mam nadzieje ,że nie z...ą tego transferu.
ale od godziny 14:00 czy od 14.07.2010?
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę

Śląsk - Wisla - Lechia

Braci się nie traci!

edit by Jaroo1

Odpowiedz cytując