zbymak napisał(a):

Rozmowy trwaja od 14 duzo sie dzis wyjasni.Znajac życie chodzi o prowizje dla jego menadzera.Mam nadzieje ,że nie z...ą tego transferu.
|
ale od godziny 14:00 czy od 14.07.2010?
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę
Śląsk - Wisla - Lechia
Braci się nie traci!
edit by Jaroo1