Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7228
Stary 20.07.2010, 15:39
prorok napisał(a):Wyświetl post
ile ten menago może chcieć z 50 tys euro...skonczyli by przywozić tych eskimosów na testy to by było....
kiedy się nauczą ,że jak nie posmarują to nie będzie wyników
Oni myślą że za darmo im manager przywiezie grajka i jeszcze dopłaci, a sam zawodnik powie że zagra charytatywnie...takie jest tu myślenie...ale na testy do hotelu i baseniku zapraszamy każdego darmozjada. Darmowe żarcie i drinki....strój piłkarski też w cenie...aha i jeszcze badania lekarskie w promocji
Odpowiedz cytując