prorok napisał(a):

ile ten menago może chcieć z 50 tys euro...skonczyli by przywozić tych eskimosów na testy to by było....
kiedy się nauczą ,że jak nie posmarują to nie będzie wyników
|
Oni myślą że za darmo im manager przywiezie grajka i jeszcze dopłaci, a sam zawodnik powie że zagra charytatywnie...takie jest tu myślenie...ale na testy do hotelu i baseniku zapraszamy każdego darmozjada. Darmowe żarcie i drinki....strój piłkarski też w cenie...aha i jeszcze badania lekarskie w promocji