Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7224
Stary 20.07.2010, 15:23
Hehe, zobaczymy, dla mnie to jest brak profesjonalizmu to całe testowanie, odsyłanie. Testowanie, rozmawianie, odsyłanie. Podpisywanie i niepodpisywanie.
Odpowiedz cytując