rafal777 napisał(a):

Wisła musi grac jak najdłużej w LE, ale dobrze by było by inni tez pograli trochę.
|
Czego nikt pyrom nie broni... tylko niech to będzie LE
Swoją drogą niech ktoś mnie oświeci jak wygląda możliwość spotkania się 2 polskich drużyn w LE
Są jakieś ograniczenia np. nie wcześniej niż....

Czy po prostu losowanie
