Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#919
Stary 20.07.2010, 15:19
rafal777 napisał(a):Wyświetl post

Wisła musi grac jak najdłużej w LE, ale dobrze by było by inni tez pograli trochę.

Czego nikt pyrom nie broni... tylko niech to będzie LE

Swoją drogą niech ktoś mnie oświeci jak wygląda możliwość spotkania się 2 polskich drużyn w LE
Są jakieś ograniczenia np. nie wcześniej niż.... Czy po prostu losowanie
Ostatnio edytowane przez Tarann : 20.07.2010 o godz. 15:22.