Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7223
Stary 20.07.2010, 15:19
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Podobno jutro mamy testować (zdrowie, a nie umiejętności ma się rozumieć) Ronaldinho - Milan wystawił go przecież na listę transferową za 10 mln. dolarów. Zmierzymy mu ciśnienie, tętno, zrobi się morfologie i rentgen, a potem usiądziemy z jego menedżerem i wspólnie zastanowimy się, czy nas stać na kontrakt i prowizję. Wiem, że zawodnik bardzo chce u nas grać i że Wisła robi wszystko by go pozyskać - nie ma jednak pewności, czy fair zachowają się agenci piłkarza i przedstawiciele Milanu. Mam nadzieję, że ten transfery wypali - musimy czekać.
Rozmowy trwaja od 14 duzo sie dzis wyjasni.Znajac życie chodzi o prowizje dla jego menadzera.Mam nadzieje ,że nie z...ą tego transferu.
Odpowiedz cytując