polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Podobno jutro mamy testować (zdrowie, a nie umiejętności ma się rozumieć) Ronaldinho - Milan wystawił go przecież na listę transferową za 10 mln. dolarów. Zmierzymy mu ciśnienie, tętno, zrobi się morfologie i rentgen, a potem usiądziemy z jego menedżerem i wspólnie zastanowimy się, czy nas stać na kontrakt i prowizję. Wiem, że zawodnik bardzo chce u nas grać i że Wisła robi wszystko by go pozyskać - nie ma jednak pewności, czy fair zachowają się agenci piłkarza i przedstawiciele Milanu. Mam nadzieję, że ten transfery wypali - musimy czekać.
|
Rozmowy trwaja od 14 duzo sie dzis wyjasni.Znajac życie chodzi o prowizje dla jego menadzera.Mam nadzieje ,że nie z...ą tego transferu.
