Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.07.2010, 15:18
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Musimy mieć na tyle dużo punktów aby po przegranej z Legią w 28. kolejce być na 1. miejscu.
Co jak co ale zawsze jak przegrywaliśmy na Łazienkowskiej to byliśmy mistrzami natomiast po wygranej traciliśmy mistrza
A nie lepiej mieć po 27 kolejkach 7 pkt przewagi nad wiceliderem? Wtedy można legie ograć
Odpowiedz cytując