crazykaro napisał(a):

Musimy mieć na tyle dużo punktów aby po przegranej z Legią w 28. kolejce być na 1. miejscu.
Co jak co ale zawsze jak przegrywaliśmy na Łazienkowskiej to byliśmy mistrzami natomiast po wygranej traciliśmy mistrza
|
A nie lepiej mieć po 27 kolejkach 7 pkt przewagi nad wiceliderem? Wtedy można legie ograć
