zbymak napisał(a):

Tylko jak ktos pisał to sa podobno problemy z Riosem albo raczej z jego menadzerem Mam nadzieje ,że jeszcze wszystko nie stracone.Musimy czekac
|
Podobno jutro mamy testować (zdrowie, a nie umiejętności ma się rozumieć) Ronaldinho - Milan wystawił go przecież na listę transferową za 10 mln. dolarów. Zmierzymy mu ciśnienie, tętno, zrobi się morfologie i rentgen, a potem usiądziemy z jego menedżerem i wspólnie zastanowimy się, czy nas stać na kontrakt i prowizję. Wiem, że zawodnik bardzo chce u nas grać i że Wisła robi wszystko by go pozyskać - nie ma jednak pewności, czy fair zachowają się agenci piłkarza i przedstawiciele Milanu. Mam nadzieję, że ten transfer wypali - musimy czekać.