Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30556
Stary 20.07.2010, 14:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Chłopaku

Daniel Sikorski juz był u Kafarskiego i dość szybko go odesłał.

Wiec skoro w Lechii sie nie łapie, to do Wisły go?
A napisałem coś takiego? Wręcz podkreśliłem, że w tego Sikorskiego wątpię. Ale kierunek poszukiwań mi się spodobał i o tym chciałem rozmawiać.

koyoot napisał(a):Wyświetl post
krsk moim zdaniem Paljic prezentuje podobny styl gry do Kosowskiego tylko jest szybszy i lepiej wyszkolony technicznie, przynajmniej tyle wnioskuje po filmiku...
Zobaczymy w kazdym razie jak to bedzie. Ja bardzo na niego licze. Od Milinkovicia nie jest duzo gorszy moim zdaniem a chyba jednak najebane we lbie nie ma...
Hahaha, czy Ty się tak ekscytujesz każdym zawodnikiem, którego kupujemy/chcemy kupić? Bo z Twoich postów wynika, że Milinkovic jest lepszy od Messiego, a ten Paljić, którego widziałeś na yt bije na głowę najlepszego skrzydłowego polskiej ligi ostatniej dekady.
Odpowiedz cytując