szprotson napisał(a):

Chłopaku
Daniel Sikorski juz był u Kafarskiego i dość szybko go odesłał.
Wiec skoro w Lechii sie nie łapie, to do Wisły go?
|
A napisałem coś takiego? Wręcz podkreśliłem, że w tego Sikorskiego wątpię. Ale kierunek poszukiwań mi się spodobał i o tym chciałem rozmawiać.
koyoot napisał(a):

krsk moim zdaniem Paljic prezentuje podobny styl gry do Kosowskiego tylko jest szybszy i lepiej wyszkolony technicznie, przynajmniej tyle wnioskuje po filmiku...
Zobaczymy w kazdym razie jak to bedzie. Ja bardzo na niego licze. Od Milinkovicia nie jest duzo gorszy moim zdaniem a chyba jednak najebane we lbie nie ma...
|
Hahaha, czy Ty się tak ekscytujesz każdym zawodnikiem, którego kupujemy/chcemy kupić? Bo z Twoich postów wynika, że Milinkovic jest lepszy od Messiego, a ten Paljić, którego widziałeś na yt bije na głowę najlepszego skrzydłowego polskiej ligi ostatniej dekady.