Ewentualny ruch z wypożyczeniem Mączyńskiego wskazuje na to, że Wilk (lub ogólnie środkowy pomocnik) jest bliski zrealizowania

a ludzie co wy tak biadolicie, że dużo napastników? Zawsze wam było mało a teraz za dużo? Jeśli faktycznie przyjdą to Tiboni tak jak i Rios przyjdą na wypożyczenie i który się lepiej sprawdzi, z tym przedłuży się kontrakt albo z Żurawskim się nie przedłuży

Boguski zawsze był typem bardziej ofensywnego pomocnika/ skrzydłowego, on ma za dużą ruchliwość i chaotyczność jak na napastnika. A Małecki grał w ataku tylko wtedy gry nie było tam komy grać, więc nie biadolcie, Mały gra na skrzydle i tyle

Mam nadzieję na środkowego obrońcę bądź nawet dwóch
