Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30553
Stary 20.07.2010, 14:17
Ewentualny ruch z wypożyczeniem Mączyńskiego wskazuje na to, że Wilk (lub ogólnie środkowy pomocnik) jest bliski zrealizowania a ludzie co wy tak biadolicie, że dużo napastników? Zawsze wam było mało a teraz za dużo? Jeśli faktycznie przyjdą to Tiboni tak jak i Rios przyjdą na wypożyczenie i który się lepiej sprawdzi, z tym przedłuży się kontrakt albo z Żurawskim się nie przedłuży Boguski zawsze był typem bardziej ofensywnego pomocnika/ skrzydłowego, on ma za dużą ruchliwość i chaotyczność jak na napastnika. A Małecki grał w ataku tylko wtedy gry nie było tam komy grać, więc nie biadolcie, Mały gra na skrzydle i tyle Mam nadzieję na środkowego obrońcę bądź nawet dwóch
Odpowiedz cytując