Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17259
Stary 20.07.2010, 14:02
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
gdzie najlepiej i NAJBEZPIECZNIEJ zaparkowac w okolicach Suchych stawów dziękuje za wszystkie opinie

Na placu do nauki jazdy obok stadionu ale trzeba być wcześnie bo później policja nie wpuszcza na niego. Ale też można na ulicy obok stadionu kilka razy parkowałem i nic się nie stało.
Odpowiedz cytując