vip2008 napisał(a):

gdzie najlepiej i NAJBEZPIECZNIEJ zaparkowac w okolicach Suchych stawów dziękuje za wszystkie opinie
|
Na placu do nauki jazdy obok stadionu ale trzeba być wcześnie bo później policja nie wpuszcza na niego. Ale też można na ulicy obok stadionu kilka razy parkowałem i nic się nie stało.