Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2861
Stary 20.07.2010, 14:00
Czy oplata manipulacyjna jest nadal dodawana do ceny biletu? Wydaje sie to nie na miejscu skoro klub odmawia przyjmowania wnioskow o karty kibica, zaslaniajac sie czekaniem na nowe systemy.. Mogliby w takim razie na te kilka meczów zniesc oplate manipulacyjna...
Odpowiedz cytując