|
Czy oplata manipulacyjna jest nadal dodawana do ceny biletu? Wydaje sie to nie na miejscu skoro klub odmawia przyjmowania wnioskow o karty kibica, zaslaniajac sie czekaniem na nowe systemy.. Mogliby w takim razie na te kilka meczów zniesc oplate manipulacyjna...
|