Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12633
Stary 20.07.2010, 13:23
Z tym wrześniem to już potwierdzona wiadomość?

Czyli na chwilę obecną sytuacja wygląda tak:

Trybuna wschodnia - nadal nie ukończona mimo iż upływają kolejne "obiecywane" terminy jej oddania. Prace trwają i trwać będą jeszcze...no właśnie, ile?

Trybuna zachodnia - prace trwają, mało kto wierzy w październikowy termin ich ukończenia. Nie widać, by wykonawca jakoś szczególnie się spieszył. Czy ktoś ma jakieś dane pozwalające stwierdzić, że chociaż oświetlenie będzie tam oddane zgodnie z terminem?

Trybuna północna - prace w jej dostosowywaniu nadal nawet się nie zaczęły. I nie widać, by kogoś to specjalnie obchodziło. Również kibice nie robią o dziwo z tego powodu żadnego halo.

Trybuna południowa - czekamy na przenosiny kontenerów biurowych, termin operacji nieznany.

Murawa położona, ale w wielu miejscach żółta niczym piasek na pustyni. Jej wadliwe fragmenty powinny zostać wymienione. Oczywiście szanse są na to zerowe.

Wisła nie podpisała z miastem żadnej umowy dotyczącej korzystania ze stadionu.

A powoli kończy się lipiec. Pięknie. :( Ręce opadają.
Ostatnio edytowane przez Markus : 20.07.2010 o godz. 13:26.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując