Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9388
Stary 20.07.2010, 12:53
Ciekawe skąd Komisja Macierewicza bedzie brała dowody do swojej pracy ? Pewnie beda sie domagali od Prokuratury ,która oczywiscie sie nei zgodzi wydac dokumentów, i PIS powie ze prokuratura nalezy do PO
I tak w kolko sie to bedzie toczyć ,to jest niekonczacy sie serial dwóch zakłamanych partii "walki" ,a tak naprawde ściemniania ze soba