qchar90 napisał(a):

to zakladajac hipotetycznie zeby przyszli obydwoje na wypozyczenie Tiboni,Rios
to jeszcze w prasie spekuluja ze jakis napastnik ma przyjsc z nazwiskiem
to nie za duzo bedzie tych napastnikow?
|
Rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła.Kiedys pisałem ,że jak dobrze pojdzie to Malecki na laweczke.Bedzie sobie machał ile wejdzie