Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7210
Stary 20.07.2010, 12:40
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
to zakladajac hipotetycznie zeby przyszli obydwoje na wypozyczenie Tiboni,Rios
to jeszcze w prasie spekuluja ze jakis napastnik ma przyjsc z nazwiskiem
to nie za duzo bedzie tych napastnikow?
Rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła.Kiedys pisałem ,że jak dobrze pojdzie to Malecki na laweczke.Bedzie sobie machał ile wejdzie
Odpowiedz cytując