|
nie oszukujmy się temat Milinkovicia był tylko sie nie dogadał z klubem i ot cały problem...już nie wnikam czy to klub czy serb przegieli z kasą bo na tyle szczegółów nie znam ale martwi mnie to ,że bierzemy takie mam przeczucie zawodników któryś tam w kolejce bo nie dogadaliśmy sie bądz powstały problemy z naszym najwazniejszymi celami transferowymi...paljic czy jakiś obronca który zapewne sie pojawi byli na 4 czy 5 miejscu na liscie i tylko szybko uplywający czas zmusil nas do zakontraktowania ich...takie jest moje odczucie
|