Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1258
Stary 20.07.2010, 12:31
Wojciechowski to niezły frajer, że podpisał kontrakt bez testów medycznych. Co by nie mówić to u nas każdy piłkarz musi wcześniej przejść takie testy.

Z tym oskarżaniem Onyszki weźcie sobie na wstrzymanie. Nikt z nas nie wie czy on miał pojęcie o tym jak poważna jest jego dolegliwość. Ja mu wierzę, że był zszokowany gdy dowiedział się, że wymaga transplantacji. Skoro sam pisał w swojej książce o problemach z nerkami to znaczy, że niczego nie chciał ukryć, a że choroba potrafi się czasem zaskakująco szybko rozwinąć to jest fakt. Gdyby na bieżąco monitorował swój stan nerek i wiedział co się święci to by nie ryzykował własnym życiem po to tylko by zataić stan zdrowia.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując